51

Re: Ghiciti rasa ;)

caniche? hmm

>>>>Alexandra<<<<

52

Re: Ghiciti rasa ;)

nu big_smile

I love animals :heart:

53

Re: Ghiciti rasa ;)

angelin wrote:

ce brand are,,,,,,este oncescu  smile smile

Eu zic ca este reala, apropo de steroizii de care vorbeam.A fost indopat de mic cu medicamente, cunosc foarte multa lume cu caini gen pitbull, amstaff, cane corso, dogo argentino, ce`i indoapa cu steroizi de mici , sa dezvolte muschii astia fortat.(binenteles, steroizi in combinatie cu antrenamente)

>>>>Alexandra<<<<

54

Re: Ghiciti rasa ;)

Poodle , dar nu prea cred !

Ich liebe alle Tiere ! I love all animals ! J'aime tous les animaux ! Amo tutti gli animali ! Ik hou van alle dieren !

55

Re: Ghiciti rasa ;)

nu nu e poodle

Adaugat: 13-06-2009 19:23

sa-mi spuneti cand va lasati batuti tongue

I love animals :heart:

56 (edited by irinuks89 13-06-2009 18:47)

Re: Ghiciti rasa ;)

OBlonda wrote:
angelin wrote:

ce brand are,,,,,,este oncescu  smile smile

Eu zic ca este reala, apropo de steroizii de care vorbeam.A fost indopat de mic cu medicamente, cunosc foarte multa lume cu caini gen pitbull, amstaff, cane corso, dogo argentino, ce`i indoapa cu steroizi de mici , sa dezvolte muschii astia fortat.(binenteles, steroizi in combinatie cu antrenamente)

Te-as ruga sa nu bati apropouri aiurea...
La caucazian tu ai spus ca nu esti de acord ca proprietarii de caini sa-si "indoape cainii cu steroizi", fara ca nimeni sa pomeneasca ceva de steroizi, ci doar de suplimente- calciu, minerale...

Adaugat: 13-06-2009 19:46

luky-muky wrote:

acum pun eu

Pumi - o rasa a vecinilor nostri maghiari smile

57 (edited by OBlonda 13-06-2009 18:58)

Re: Ghiciti rasa ;)

irinuks89 wrote:
OBlonda wrote:
angelin wrote:

ce brand are,,,,,,este oncescu  smile smile

Eu zic ca este reala, apropo de steroizii de care vorbeam.A fost indopat de mic cu medicamente, cunosc foarte multa lume cu caini gen pitbull, amstaff, cane corso, dogo argentino, ce`i indoapa cu steroizi de mici , sa dezvolte muschii astia fortat.(binenteles, steroizi in combinatie cu antrenamente)

Te-as ruga sa nu bati apropouri aiurea...
La caucazian tu ai spus ca nu esti de acord ca proprietarii de caini sa-si "indoape cainii cu steroizi", fara ca nimeni sa pomeneasca ceva de steroizi, ci doar de suplimente- calciu, minerale...

aoleu ce ma enervezi ... ce zic eu si ce intelegi tu.Am zis apropo de ce m`ai intrebat tu atunci cu steroizii.De te faceai asa mirata ca nu stii.Am dat exemplu de ce le fac oamenii saracilor caini hmm si suplimente de calciu si vitamine ce vrei tu, tot pastile sunt, tot pe cale chimica isi ia cainele ce are nevoie(calciu pentru oase si dinti, steroizi-pentru dezvoltarea musculaturii)
Si da, nu sunt de acord cu ele, am zis asta.Atunci te intreb: de la ce te`ai luat?De ce te contrazici in comment? :wow:

Si eu te`a ruga sa nu te mai bagi aiurea, cu chef de scandal, ca`s satula.Cred ca ma cam urmaresti, si`o cauti.Dincolo (stii tu unde)te`a linistit moderatorul, sper s`o faca si Latifa.

>>>>Alexandra<<<<

58 (edited by irinuks89 13-06-2009 18:58)

Re: Ghiciti rasa ;)

..Te rog sa mai citesti o data la caucazian- ultimul tau post si ultimul meu post.. si eventual sa citesti tot topicul sa vezi daca a pomenit cineva ceva de steroizi.
Calciu nu este steorid! Ziceai ca esti la chimia..nu stiu care
PS: am vazut si aseara cat te-am putut enerva

59

Re: Ghiciti rasa ;)

da este pumi tu urmezi

I love animals :heart:

60

Re: Ghiciti rasa ;)

http://i195.photobucket.com/albums/z240/irinuks89/dogs/doog.jpg

61

Re: Ghiciti rasa ;)

Puli?

I love animals :heart:

62

Re: Ghiciti rasa ;)

nup tongue

63

Re: Ghiciti rasa ;)

Stiu bine ce am scris.Unde am zis eu ca, calciul e steroid?arata`mi te rog.
Tocmai ca sunt la chimie stiu ce vorbesc.Citeste, te rog eu, pana intelegi ce am scris.
Si pana la urma, ce treaba are postul celalalt, cu ce e aici?Iar o dai in off-topic?? Ma gandeam ca macar acest forum este lipsit de oameni din astia.Vad ca m`am inselat.

Adaugat: 13-06-2009 20:02

bergamasco

>>>>Alexandra<<<<

64

Re: Ghiciti rasa ;)

OBlonda wrote:

suplimente de calciu si vitamine ce vrei tu, tot pastile sunt, tot pe cale chimica isi ia cainele ce are nevoie(calciu pentru oase si dinti, steroizi-pentru dezvoltarea musculaturii)

Ma scuzi, din propozitia asta am inteles ca ai catalogat calciu drept steroid. Greseala mea smile

OBlonda wrote:

Si eu te`a ruga sa nu te mai bagi aiurea, cu chef de scandal, ca`s satula.Cred ca ma cam urmaresti, si`o cauti.Dincolo (stii tu unde)te`a linistit moderatorul, sper s`o faca si Latifa.

Eu te rog sa te calmezi. Iti raspund cat se poate de frumos, scurt si la obiect. smile
"Dincolo" nu m-a calmat nimeni, doar ca ma lamurisem. smile

Adaugat: 13-06-2009 20:05

OBlonda wrote:

bergamasco

Da, asa e smile

65

Re: Ghiciti rasa ;)

OBlonda tu urmezi

I love animals :heart:

66 (edited by OBlonda 13-06-2009 19:17)

Re: Ghiciti rasa ;)

Normal, cand a venit vorba de admin, te`ai calmat wink

Am zis cat se poate de clar calciu-pentru oase si dinti iar, cu totul altceva, steroizi-pentru dezvoltarea musculaturii.

>>>>Alexandra<<<<

67 (edited by irinuks89 13-06-2009 19:09)

Re: Ghiciti rasa ;)

Da, asa e.. Toata ca toate pana la admin sad
PS: E randul tau!

68 (edited by OBlonda 13-06-2009 19:14)

Re: Ghiciti rasa ;)

bine, imi pare rau ca ne`am certat nah.. nu mai fi asa cu chef de cearta..aici pe forum se vorbeste cu calm, frumos, nu e ca dincolo(stii tu unde again).Acolo toti sunt rai.Sincer nu vreau sa fie si aici asa.Hai ghiciti tongue sa va vad :*

>>>>Alexandra<<<<

69

Re: Ghiciti rasa ;)

spitz finlandez

I love animals :heart:

70

Re: Ghiciti rasa ;)

da :k: bravo! :bravo: tu urmezi tongue

>>>>Alexandra<<<<

71

Re: Ghiciti rasa ;)

Ghiciti

Adaugat: 13-06-2009 20:20

nu sa pus imaginea

Adaugat: 13-06-2009 20:21

dc nu se pune imaginea

I love animals :heart:

72

Re: Ghiciti rasa ;)

mai incearca... sad

>>>>Alexandra<<<<

73

Re: Ghiciti rasa ;)

acum sper sa se puna ca pun alta

Adaugat: 13-06-2009 20:23

iupyyyy sa pus ghiciti ce rasa e aceasta

I love animals :heart:

74

Re: Ghiciti rasa ;)

marele caine japonez?

>>>>Alexandra<<<<

75

Re: Ghiciti rasa ;)

nu

I love animals :heart: