26

Re: Ierarhia userilor in functie de mesajele postate

sunt doar amic neutral (de fapt amica).

I love the animals!I hope everybody will love the animals.  Animalute:Foxa(alint.Foxilina)-un cut metis;Misu(alint.Misulica)-un domn pisoi;doua zebre australiene(Riky&Candy)_Ingeras-Blaky(alint.Blaks)

27

Re: Ierarhia userilor in functie de mesajele postate

Nu-i nimic raluki4 cu cat te imiplici mai mult in subiecte cu atat ajungi si tu "De-al casei" :k:

Un papagal Rosella :heart: -Teodora Alina- :heart:

28

Re: Ierarhia userilor in functie de mesajele postate

Raluca,nu te agita din cauza asta.Intr-adevar este placut sa vezi ca alaturi de numele tau este scis :de-al casei".Ideea e ca din acest site sa invatam lucruri utile si sa-i ajutam pe ceilalti in limita posibilitatilor.Cu totii o sa ajungem acolo wink

orice secunda poate fi decisiva in viata noastra,asa ca-Traieste clipa!

29

Re: Ierarhia userilor in functie de mesajele postate

Aveti dreptate, Cutegirl si bi3! Dar eu doar ziceam....asa...nu eram suparata!

I love the animals!I hope everybody will love the animals.  Animalute:Foxa(alint.Foxilina)-un cut metis;Misu(alint.Misulica)-un domn pisoi;doua zebre australiene(Riky&Candy)_Ingeras-Blaky(alint.Blaks)

30

Re: Ierarhia userilor in functie de mesajele postate

si eu sunt prietena! mai am vreo 20 30 de mesaje pana la de-al casei

31

Re: Ierarhia userilor in functie de mesajele postate

Ce casa mare avem.... mare fam|l|a.   :elefant: :caine: :maimuta:

Simo

32

Re: Ierarhia userilor in functie de mesajele postate

Eu mai am 16 mesaje si ajung de-al casei! Dar vad ca tu, brihirihg, te-ai inscris mai tarziu cu aproape o luna dcat mine si aproape ca m-ai  intrecut la mesaje!

Adaugat: 18-03-2010 09:19

Sunt de-a casei! Sunt de-a casei! :caine: smile

I love the animals!I hope everybody will love the animals.  Animalute:Foxa(alint.Foxilina)-un cut metis;Misu(alint.Misulica)-un domn pisoi;doua zebre australiene(Riky&Candy)_Ingeras-Blaky(alint.Blaks)

33

Re: Ierarhia userilor in functie de mesajele postate

Bravo tie :bravo:

Un papagal Rosella :heart: -Teodora Alina- :heart:

34

Re: Ierarhia userilor in functie de mesajele postate

wow cat haz pentru un rang. smile toata lumea ajunge de-al casei la un moment dat. :pup:

"Numai cand vei iubi un animal vei simti iubirea cu toata inima." (Anatole France) ->Dany<-1 perus Candy,1 nimfa Miki

35

Re: Ierarhia userilor in functie de mesajele postate

Asa e, nu conteaza rangul...chiar deloc...tot ce conteaza pe acest forum e sa iubesti animalutele :hug: ..nu cate mesaje ai..

My pets :heart:: 3 perusi :perus: (Cipy, Popica, Piciu), 1 nimf :nimfa: (Angel), 1 motan (Julien). My little angels Jack and Norisor :cry:....
Iusti
:caine: :fluture:

36

Re: Ierarhia userilor in functie de mesajele postate

mda...

Adaugat: 19-03-2010 13:08

acum si eu sunt de-a casei
pacat ca nu exista si mai departe ranguri

37

Re: Ierarhia userilor in functie de mesajele postate

De ce? Sa va luptati cat mai mult sa ajungeti la un anume rang? :hihi: Mai bine asa. :k: :heart:

"Numai cand vei iubi un animal vei simti iubirea cu toata inima." (Anatole France) ->Dany<-1 perus Candy,1 nimfa Miki

38

Re: Ierarhia userilor in functie de mesajele postate

exista utilizator de aur?

39

Re: Ierarhia userilor in functie de mesajele postate

iloveanimals wrote:

De ce? Sa va luptati cat mai mult sa ajungeti la un anume rang? :hihi: Mai bine asa. :k: :heart:

ai dreptate

I love the animals!I hope everybody will love the animals.  Animalute:Foxa(alint.Foxilina)-un cut metis;Misu(alint.Misulica)-un domn pisoi;doua zebre australiene(Riky&Candy)_Ingeras-Blaky(alint.Blaks)

40

Re: Ierarhia userilor in functie de mesajele postate

7puiu10 wrote:

exista utilizator de aur?

exista

Adaugat: 21-03-2010 18:56

ce? ce? cum am ajuns utilizator de aur? nam fost nici de bronz, nici de argint, cum sa injtamplat asa repede?

Adaugat: 22-03-2010 12:49

brihirihg wrote:

ce? ce? cum am ajuns utilizator de aur? nam fost nici de bronz, nici de argint, cum sa injtamplat asa repede?

Latifa wrote:

Deci: iconitele noi sunt oglnda statisticilor saptamanale: http://www.4animale.ro/statistici. Ele se vor schimba in fiecare saptamana si fac referire la numarul de mesaje scrise in forum, numarul de voturi si numarul de comentarii adaugate pe site.

Adaugat: 22-03-2010 16:16

aha acum mam lamurit :iepure:

41

Re: Ierarhia userilor in functie de mesajele postate

Eu sunt nou-venit(a)....dar e bine pana acum..m-am inregistrat doar ieri :hug:  :bang: daca o tin tot asa voi ajunge si eu mai sus :blb:  :ok:

42

Re: Ierarhia userilor in functie de mesajele postate

ce? cum? super utilizator ? ce e asta??? :wow:

I love the animals!I hope everybody will love the animals.  Animalute:Foxa(alint.Foxilina)-un cut metis;Misu(alint.Misulica)-un domn pisoi;doua zebre australiene(Riky&Candy)_Ingeras-Blaky(alint.Blaks)

43

Re: Ierarhia userilor in functie de mesajele postate

Un nou grup de utilizatori wink http://www.4animale.ro/forum/post60236.html#p60236

Si codat, Si coltat, Si istet, Si-ndraznet.

44

Re: Ierarhia userilor in functie de mesajele postate

merci lupu, acum m-am lamurit!

I love the animals!I hope everybody will love the animals.  Animalute:Foxa(alint.Foxilina)-un cut metis;Misu(alint.Misulica)-un domn pisoi;doua zebre australiene(Riky&Candy)_Ingeras-Blaky(alint.Blaks)

45

Re: Ierarhia userilor in functie de mesajele postate

multumesc pentru Utilizatorul de aur  :merci:

Îngrijeste animalele ca pe tine însuti! ---George---
Piticii mei:   2 Pauni  , 3 :pisica: , un :caine:

46

Re: Ierarhia userilor in functie de mesajele postate

Multumesc mult,Latifa,pentru utilizatorul de aur :pup:  :merci:

picii mei, va iubesc!!!!!!!!!!!!!!!!! ingerul meu pazitor este dasa

47

Re: Ierarhia userilor in functie de mesajele postate

bi3 wrote:

.... mi se pare foarte buna idea asta cu ierarhia.Pe langa faptul ca iti sti pozitia,te si motiveaza sa ai cat mai multe activitati pe acest site,iar cat mai multe activitati pe un asemenea site,inseamna o viata maibuna pentru animalutele noastre.
Buna idea!:k::)

sunt perfect de acord cu bi3
good job !!!!!  :k:

48

Re: Ierarhia userilor in functie de mesajele postate

Dupa o mare absenta a revenit 7puiu10!Cate mesaje am!!

49

Re: Ierarhia userilor in functie de mesajele postate

Ce inseamna:Utilizator de bronz?,Utilizator de aur? si Super Utilizator?

Adaugat: 07-03-2011 17:18

Imi raspunde si mie cineva la intrebare? :sol:Va rog. hmm Scuze pt. mesaj pt. ca este unul  dupa altul

Animalutele mele: un Porcusor de Guineea pe nume :heart: Willy :heart: , 1 iepuras pe nume  Blanche,o nimfa pe nume  :heart: Paco :heart:  ,6 pisici,si 5 caini.
Nu te vom uita niciodata Johny :cry: !

50

Re: Ierarhia userilor in functie de mesajele postate

Utilizator de aur,argint si bronz sunt cum ar veni locul 1,2,3 la dif categorii:cel care a scris cele mai multe mesaje,cel care a dat cele mai multe voturi,comentarii.Iar Super utilizator e acel membru care este de mai mult timp pe forum si a fost facut de catre administratori super utilizator wink .Sper ca ti-au fost de folos inf mele  big_smile