51

Re: Ce se intampla in spatele pet-shop-urilor

Bravo! Le-ai facut viata mai fericita unor animalute :bravo:

52

Re: Ce se intampla in spatele pet-shop-urilor

da.Sunt foarte fericita si nimfa aceea nu mai e la vanzare a adoptat-o pet shop-ul ca sa stea mereu acolo.Tot ideea mea si pot sa o vad cand vreau imi e tare draga.

Dupa ani buni am ramas cu un singur animal si anume Paulie :malex:
:angel: : RIP Bubbles-veverita (6.10.2014) Miss my white baby,12.12.2013 Jerry :hamster: (Daca tot te numesti veterinar poti trata si hamsteri),Coco :nimfa:,Dalina :hamster: ,Ece porumbel,Tita :pisica:  si Piciu1 si Piciu2 perusi :cry: imi e foarte dor de ei

53 (edited by carmeryne 10-08-2012 11:07)

Re: Ce se intampla in spatele pet-shop-urilor

Si eu,cand vin mereu la un pet-shop ma intampina un kakadu alb,foarte frumos.Este lasat liber,dar de obicei sta langa acvarii.De fiecare data cand ma vede,ma apuca de mana si incepe sa se alinte si sa vorbeasca cu mine  smile (sta acolo drept mascota,nu-i de vanzare)

54 (edited by patriciuca 27-10-2012 19:12)

Re: Ce se intampla in spatele pet-shop-urilor

Vai ce dragut :heart: .Mi-ar placea sa aiba si aici kakadu sau ara sau Jako...
[merge_posts_bbcode]Adaugat: 27-10-2012 20:12[/merge_posts_bbcode]

Am mai vazut video-urile inca o data s acum plang :cry: . :furios: Pe aceste fiinte nu le poti numi oameni.Ei nu iseamna nimic sunt egali cu ZERO!!!!

Dupa ani buni am ramas cu un singur animal si anume Paulie :malex:
:angel: : RIP Bubbles-veverita (6.10.2014) Miss my white baby,12.12.2013 Jerry :hamster: (Daca tot te numesti veterinar poti trata si hamsteri),Coco :nimfa:,Dalina :hamster: ,Ece porumbel,Tita :pisica:  si Piciu1 si Piciu2 perusi :cry: imi e foarte dor de ei

55 (edited by carmeryne 27-10-2012 19:33)

Re: Ce se intampla in spatele pet-shop-urilor

EXACT asti-as adevaratele animale.... :wis:
Bine zis"Cu cat cunosc mai mult oamenii cu atat ajung sa iubesc mai mult animalele"

56

Re: Ce se intampla in spatele pet-shop-urilor

Ai scris cel mai adevarat lucru din lume!!!

Dupa ani buni am ramas cu un singur animal si anume Paulie :malex:
:angel: : RIP Bubbles-veverita (6.10.2014) Miss my white baby,12.12.2013 Jerry :hamster: (Daca tot te numesti veterinar poti trata si hamsteri),Coco :nimfa:,Dalina :hamster: ,Ece porumbel,Tita :pisica:  si Piciu1 si Piciu2 perusi :cry: imi e foarte dor de ei

57 (edited by getom 29-04-2013 12:07)

Re: Ce se intampla in spatele pet-shop-urilor

buna mai coipii...am vazut si eu filmuletele alea, nu vreau sa comentez prea mult. eu am invatat un lucru in viata asta, vine o vreme a judecatii tuturor oamenilor asa spune biblia si fiecare om va da socoteala in fata creatorului ptr binele sau raul care-l va fi facut in viata...asa ca un lucru e clar, sa ne ferim a face rau semenilor nostrii si de ce nu si animalelor de tot felu, ptr ca impreuna cu noi convietuiesc si ele pe aceasta planeta care se cheama "terra", am dreptate (!?)
[merge_posts_bbcode]Adaugat: 29-04-2013 12:07[/merge_posts_bbcode]

...imi cer scuze , m-am grabit la scris, am inceput sa manac si sa pun cuvinte aiure n-am previzualizat textul, inca odata scuze.

58

Re: Ce se intampla in spatele pet-shop-urilor

Intr-adevar...ori ca sunt eu mai pesimista uneori :wis:  dar...NU-MI VINE SA CRED CUM DE UNII OAMENI SE POT COMPORTA IN FELUL ASTA,CHIAR NU AU NICIUN FEL DE CONSTIINTA?!DACA NE MAI COMPORTAM ASA ,O SA AJUNGEM SI NOI CA DINOZAURII neutral (si nu ma refer la partea cu asteroidul..) Gata,am spus-o si pe asta! :furios:
Acum....ce mai faceti? smile