1 (edited by Adrian.Paduraru 19-09-2014 10:24)

Topic: Portrete animalute.

Cel mai frumos portret al animalutului tau. Pentru asta ne simtim responsabili. Suntem la inceput de drum si avem o familie numeroasa de pisici una mai speciala ca alta, plus doi caini un ciobanesc mioritic si un catelus mai mic ce seamana a caine lup. Am inceput sa ne jucam cu tus, acuarela si cerneala facand portretele animalutelor noastre si ne-am gandit ca poate si altii si-ar dori sa aiba un portret al animalutului sau pe perete, in intimitatea casei sale...
[merge_posts_bbcode]Adaugat: 19-09-2014 10:24[/merge_posts_bbcode]

Cateva desene create pentru prietenii nostri.  smile

2 (edited by Ralu_Wuinner 25-02-2015 16:15)

Re: Portrete animalute.

Nu am portet cu el nici caricatura smile Dar am  poza cu el , mie mi-se pare ca e frumos !  :heart:  Are si talente !
Este frumos ? :heart:
[merge_posts_bbcode]Adaugat: 25-02-2015 16:15[/merge_posts_bbcode]

Tu ai facut portretele ? yikes

Animalele sunt viata , sufletul si lumea mea !
Am avut pesti , iepuri si pisici si am caini si pisica , dar... Ceal maai mult ..Il iubesc pe Wuinner ! E cel mai bun prieten cand esti suparat si un bun exemplu de urmat !
Animalele nu se razbuna la fel ca oamenii , dar la fel ca oameni ele iubesc , simt si traiesc momentul !

3

Re: Portrete animalute.

Foarte frumos catelusul, intradevar.
Nu eu am facut portretele.
Portretele sunt facute de prietena mea.

4

Re: Portrete animalute.

Wow ce talent are  :heart: Multumesc de compliment

Animalele sunt viata , sufletul si lumea mea !
Am avut pesti , iepuri si pisici si am caini si pisica , dar... Ceal maai mult ..Il iubesc pe Wuinner ! E cel mai bun prieten cand esti suparat si un bun exemplu de urmat !
Animalele nu se razbuna la fel ca oamenii , dar la fel ca oameni ele iubesc , simt si traiesc momentul !