1

Topic: Profilul meu

Mai tine-ti minte ca am trimis un mesaj legat de poza?Acum nu stiu daca am reusit dar stiu ca atunci cand pun alta poza imi apare aceeasi poza din profilul actual.Nu stiu ce sa fac.Si stiu ca indeplineste toate conditiile.(daca vi l-am trimis inca o data inainte mie nu imi apare in AJUTOR).Va rog frumos sa imi trimiteti un raspuns rapid.
                         Multumesc! :hug:  :pisica:  :pisica:  :pisica:  :perusi:  :fluture:  :floare:

I'm never going back
The past is in the past!

2

Re: Profilul meu

Si mie mi s-a intamplat,am incercat sa pun alta poza dar apare aceeasi...oricum,sigur o sa se remedieze smile

3 (edited by Elsa 03-12-2012 18:50)

Re: Profilul meu

am inteles,draga!voi incerca si iar voi incerca!
[merge_posts_bbcode]Adaugat: 03-12-2012 18:50[/merge_posts_bbcode]

uite,sa iti spun.cand nu pun imagine atunci nu apare.dar cand pun,ramane tot aceasta.sunt exasperata!!! :furios:  :furios: :pisica:  :pisica:  :pisica:  :pisica:

I'm never going back
The past is in the past!

4

Re: Profilul meu

Care este imaginea care iti apare? Eu vad o imagine cu o fata de pisica cu ochii inchisi. Apasa ctrl+f5 si o sa-ti vezi exact imaginea pe care ai pus-o.
Ai deschis astazi un subiect pe aceasta tema si apoi mi-ai cerut sa il sterg. Sau ai uitat ce ai facut?

Intrebari frecvente si raspunsurile lor
Termeni si conditii
Va multumim pentru ca sunteti membri activi ai forumului Latifa.ro si va rugam sa va respectati intotdeauna partenerii de discutie!

5

Re: Profilul meu

carmeryne wrote:

Si mie mi s-a intamplat,am incercat sa pun alta poza dar apare aceeasi...oricum,sigur o sa se remedieze smile

Forumul nu are nicio problema, dupa ce schimbi poza trebuie sa apesi ctrl+f5 ca sa stergi cache-ul calculatorului tau si sa iti apara noua poza. Astea sunt setarile default ale browserelor, nu este ceva care sa tina de forum ci de orice calculator.

Intrebari frecvente si raspunsurile lor
Termeni si conditii
Va multumim pentru ca sunteti membri activi ai forumului Latifa.ro si va rugam sa va respectati intotdeauna partenerii de discutie!

6

Re: Profilul meu

va multumesc foarte mult.acum pot sa fiu linistita :sanatate: .Acum nu pot sa ma  mai chinui si iar sa ma chinui;va multumesc de mii de ori.

I'm never going back
The past is in the past!

7

Re: Profilul meu

:merci: Multumesc

8

Re: Profilul meu

Cu sa pun o poza care se misca ? multumesc

Animalele sunt viata , sufletul si lumea mea !
Am avut pesti , iepuri si pisici si am caini si pisica , dar... Ceal maai mult ..Il iubesc pe Wuinner ! E cel mai bun prieten cand esti suparat si un bun exemplu de urmat !
Animalele nu se razbuna la fel ca oamenii , dar la fel ca oameni ele iubesc , simt si traiesc momentul !

9

Re: Profilul meu

Poza care se misca?
Adica un gif?
Daca e gif foloseste http://imgur.com/ si aici pui ce este intre grupurile [img]...[/img], gasesti in dreapta pozei uploadat-e BBcod-ul.

http://ricas.sunphoto.ro/

10

Re: Profilul meu

Multumesc  big_smile

Animalele sunt viata , sufletul si lumea mea !
Am avut pesti , iepuri si pisici si am caini si pisica , dar... Ceal maai mult ..Il iubesc pe Wuinner ! E cel mai bun prieten cand esti suparat si un bun exemplu de urmat !
Animalele nu se razbuna la fel ca oamenii , dar la fel ca oameni ele iubesc , simt si traiesc momentul !