1

Topic: Poze cu pasari din natura

Am deschis acest topic pentru a pune fiecare poze cu pasari din natura smile

Animalele mele : Alex - papagal Nimfa, Teddy - catel Bichon Havanese, Dolly - pisica,  Suzy - hamster Campbell, 16 Zebrute Australiene, 3 Pescarusi Japonezi

2

Re: Poze cu pasari din natura

Pasari

Animalele mele : Alex - papagal Nimfa, Teddy - catel Bichon Havanese, Dolly - pisica,  Suzy - hamster Campbell, 16 Zebrute Australiene, 3 Pescarusi Japonezi

3

Re: Poze cu pasari din natura

pun si eu cateva pasarele

skypy

4

Re: Poze cu pasari din natura

Pozele 1 si 2 reprezinta Pasarea paradisului

Animalele mele : Alex - papagal Nimfa, Teddy - catel Bichon Havanese, Dolly - pisica,  Suzy - hamster Campbell, 16 Zebrute Australiene, 3 Pescarusi Japonezi

5

Re: Poze cu pasari din natura

Ce penaj colorat are pasarea Paradisului

Kiki&Paco :heart:  Ella :fluture:

6

Re: Poze cu pasari din natura

Da e foarte interesanta si sunt mai multe nuante de culoare big_smile

Adaugat: 26-07-2010 13:06

Am gasit cateva imagini frumoase cu pasari smile

Adaugat: 29-08-2010 15:52

Diverse pasari

Animalele mele : Alex - papagal Nimfa, Teddy - catel Bichon Havanese, Dolly - pisica,  Suzy - hamster Campbell, 16 Zebrute Australiene, 3 Pescarusi Japonezi

7

Re: Poze cu pasari din natura

Cateva poze de la mine din calculator smile

8

Re: Poze cu pasari din natura

sunt frumoase

animalute: Cocolino :nimfa: Scayle :caine: Sara si Mark 2  :tzest: ingerasii: cocuta :grey: , chichi si whatup :soarece: , mark 1 :tzest: ,un pui(nu stiu ce pui era)de o zi :ou: , un pui de cateva zile de porumbel :ou: , 2 iepurasi :iepure: puf alb si puf negru :iepure:va rog dati clik http://www.gbx.ro/member_page.php?id=3216

9

Re: Poze cu pasari din natura

ce tare e rata din a doua poza...sau ce o fi...are niste culori tare faine  :bravo:

Metallica !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

10

Re: Poze cu pasari din natura

Se numeste rata mandarin. Exista si intr-un parc in Bucuresti.. uite o poza facuta de mine

11

Re: Poze cu pasari din natura

Poze cu diferite specii de pasari  :fluture:

Adaugat: 01-02-2011 17:33

Poze cu pasari

Animalele mele : Alex - papagal Nimfa, Teddy - catel Bichon Havanese, Dolly - pisica,  Suzy - hamster Campbell, 16 Zebrute Australiene, 3 Pescarusi Japonezi

12

Re: Poze cu pasari din natura

Poze pasari :pup:

13

Re: Poze cu pasari din natura

nu stiu daca apare 2 ratuste pe LAcul rosu ..

Iubeste Daca Vrei Sa Fii Iubit!    :ok:         :floare: