26

Re: Aratinga (sun conure)

Te invidiez, oricum ma bucur pt tine  :pup:

Kiki&Paco :heart:  Ella :fluture:

27

Re: Aratinga (sun conure)

Frumos exemplar. Sa-ti traiasca! Nu-i asa ca nu spui si noua cam cat te-a costat ? big_smile

28

Re: Aratinga (sun conure)

Am scris pe pagina 1 la 18

29

Re: Aratinga (sun conure)

Aham. Merci. De la dl Balanoiu am luat si eu Alexanderul. Aratinga ma asteptam sa fie putin mai scump big_smile

30

Re: Aratinga (sun conure)

U cat ai dat pe atau? Cate luni are?

31 (edited by lupu 17-06-2010 21:20)

Re: Aratinga (sun conure)

e un scump artatinga tau  :heart:   :heart:   :heart:   :heart:   :heart:

Animalele mele:
    1 bichon havanese-Sara,un metis de bichon havanese-Pufi,un metis de golden retriever-Spotty,2 perusi-Coco si Kira,1 motan-Toby,gaini,rate mute,2 iepuri pitici-Hera si Teddy + cei 5 pui ai lor.

32

Re: Aratinga (sun conure)

ce frumos este e un scump :heart:  sa iti traiasca  :succes: si sa ami pui poze cu el  big_smile

33

Re: Aratinga (sun conure)

foarte frumoasa pasare!

I love the animals!I hope everybody will love the animals.  Animalute:Foxa(alint.Foxilina)-un cut metis;Misu(alint.Misulica)-un domn pisoi;doua zebre australiene(Riky&Candy)_Ingeras-Blaky(alint.Blaks)

34

Re: Aratinga (sun conure)

E superb mai asteptam poze cu scumpetea  :pup:

Animalele mele : Alex - papagal Nimfa, Teddy - catel Bichon Havanese, Dolly - pisica,  Suzy - hamster Campbell, 16 Zebrute Australiene, 3 Pescarusi Japonezi

35

Re: Aratinga (sun conure)

E foarte dragut! Si foarte foarte destept. Sa iti traiasca !

36

Re: Aratinga (sun conure)

Sa iti traiasca:>

37

Re: Aratinga (sun conure)

Asteptam mai multe poze cu minunatia ta ...

Kiki&Paco :heart:  Ella :fluture:

38

Re: Aratinga (sun conure)

este superb mai asteptam poze!

animalutele mele: 5 perusi:Gogu,Cocutza,Coco,Gogutza,Pacolina si 6 oute....  big_smile tongue

39

Re: Aratinga (sun conure)

puiul tau e exact ca si frumoasa mea BELLA. este aratinga auricapilla, nu e aratinga soarelui (sun conure). este minunata.  :heart:

"Compasiunea fata de animale e intim legata cu bunatatea caracterului si se poate afirma cu siguranta ca cel crud fata de animale nu poate fi un om bun".Familia mea:RIP Tony-fratele meu(pechinez):(( Tino-bichon maltese :caine: Bella-aratinga auricapilla :dans: Riki & Miki-2 perusei si 8 pisicute :pisica: RIP Misha !:(