151

Re: Filme

Asa e sabrina...pacat ca nu exista si in realitate asemenea iubiri,trairi...fapte..

^ :heart: Ello :heart: ^

152

Re: Filme

permiteti-mi sa va contrazic..imi permiteti?sunt de parere k viatza bate filmul.referindu-ma la trairile din A walk to remember,pot sa zic k sunt prezente in vaitza reala(nu doar a filmului).in plus,acel film a fost inspirat din intamplari si fapte reale.iar  complexitatea vietii pe mine ma lasa cateodata fara cuvinte...

nu uita ce vrei sa tii minte.fla

153

Re: Filme

Se pare ca ti-ai permis singur.. smile
daca zici tu ca sti...banuiesc ca ai trait pe pielea ta intamplari in genul celor din a walk to remember...frumos sa aflu ca exista in ziua de azi persoane cu astfel de caracter  wink

^ :heart: Ello :heart: ^

154

Re: Filme

a vazut cineva twilight eclipse?!ca eu nu am stiut ca ieri a fost premiera  :wow:

155

Re: Filme

am auzit de shrek forever. a vazut cineva filmul?, ca as vrea sa il vad si eu!

I love the animals!I hope everybody will love the animals.  Animalute:Foxa(alint.Foxilina)-un cut metis;Misu(alint.Misulica)-un domn pisoi;doua zebre australiene(Riky&Candy)_Ingeras-Blaky(alint.Blaks)

156 (edited by necunoscuta 02-07-2010 22:36)

Re: Filme

Recomand Hachiko.... Eight below, The notebook.. Pianistul... Forest Gump.. Shawshank Redemption, Se7en(<- pentru cei mai maricei ), Pulp Fiction, The reader...

Simo

157

Re: Filme

va recomand filmul Avatar, si Final Destination 4(asta pt cei mai mari), eu l-am vazut pe ultimu in 3D

Îngrijeste animalele ca pe tine însuti! ---George---
Piticii mei:   2 Pauni  , 3 :pisica: , un :caine:

158

Re: Filme

Mie Avatar mi se pare banal pentru cata reckama i s-a facut. big_smile

Simo

159

Re: Filme

Si mie la fel mi se pare avatar, nu e cine stie ce film, eu cand l-am vazut nu am inteles mare lucru.  smile

"Numai cand vei iubi un animal vei simti iubirea cu toata inima." (Anatole France) ->Dany<-1 perus Candy,1 nimfa Miki

160

Re: Filme

am vazut avatar de 3 ori...imi place mult big_smile.. astazi o sa vad si eclipse ..de plictiseala  :hihi:

161

Re: Filme

Filmul Remember me l-a vazut cineva?
http://isabellen09.files.wordpress.com/2010/03/remember-me-movie-poster-hq-photo.jpg
http://www.caras.cl/wp-content/uploads/2010/04/remember-me-movie.jpg
sau Dear John?
http://ab8me.files.wordpress.com/2010/02/dear-john-amanda-seyfried-4509086-518-649.jpg

"Numai cand vei iubi un animal vei simti iubirea cu toata inima." (Anatole France) ->Dany<-1 perus Candy,1 nimfa Miki

162

Re: Filme

tibrana wrote:

a vazut cineva twilight eclipse?!ca eu nu am stiut ca ieri a fost premiera  :wow:

l-am vazut acum si nu e cine stie ce, mai dragut a fost ala de anul trecut big_smile in schimb imaginea e de mai buna calitate.

163

Re: Filme

Ieri seara la 23:00 a fost o comedie la TV. Nu stiu daca am voie sa spun numele postului. Filmul il are ca personaj principal pe Eddie Murphy si filmul se cheama Fustangii. A fost absolut super! Am ras cum n-am mai ras de mult timp! Singura problema a fost doar ca dimineata m-am trezit ffffoarte greu smile

Noemi = workaholic smile  Bundas -  :perus:  meu, Picike alintatul meu  :dans:
Csuri, Tyopoka, nu va voi uita niciodata! sad :perus:

164

Re: Filme

Sa nu exageram totusi, nu se considera incalcarea "termeni si conditii" mentionarea unui post TV. smile

Si codat, Si coltat, Si istet, Si-ndraznet.

165

Re: Filme

Multumesc, Lupu.:)
Filmul a fost la Pro Tv. E un film mai vechi, dar e super cand trebuie sa stai in casa din cauza vremii...

Noemi = workaholic smile  Bundas -  :perus:  meu, Picike alintatul meu  :dans:
Csuri, Tyopoka, nu va voi uita niciodata! sad :perus:

166

Re: Filme

are cineva filmul Eclipse? :wis:

:floare: Georgiana :floare:

167

Re: Filme

iloveanimals wrote:

Filmul Remember me l-a vazut cineva?

Da, eu. Fain. big_smile

Adaugat: 05-07-2010 16:47

Recomand Eight Below .

Simo

168

Re: Filme

va recomand scary movie(1,2,3,4) si the grudge(1,2,3).mie mi-au placut foarte mult.

169

Re: Filme

am vazut filmul the grudge 3...sa fiu sincer nu prea am dormit in noapte aia... eu recomand filmul vechi tovarasi si ucenicul vrajitorului care este la cinema

Metallica !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

170

Re: Filme

acum cateva minute am terminat de vizionat filmul Hachiko.este foarte frumos,a fost impresionanta loialitatea catelului :cry:

171

Re: Filme

Eu ador seria Twilight!Si Mirrors este un film Horror foarte bun din punctul meu de vedere!!

Animalele impart cu noi privilegiul de a avea un suflet!!

172

Re: Filme

sunt o mare fana a filmeor forror:X deci evident the legend of bloody Mary:X:X:X:X e un film de oscar:X:X si mirrors la fel:D dar bloody mary e foarte tare"X

I'll keep you my dirty little secret...

173

Re: Filme

mie imi place "дитя тимь"  :pup:

picii mei, va iubesc!!!!!!!!!!!!!!!!! ingerul meu pazitor este dasa

174

Re: Filme

Recomand ``Grown Ups``.

Simo

175

Re: Filme

In 2010 mi-a placut ,,EASY A, Harry Potter si Talismanele Mortii "

Cel mai dureros mod de ati fi dor de cineva e sa stai langa el stiind ca nu il poti avea
www.maria97.sunphoto.ro
Elliot :caine: